Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med en av våre prosjektledere! Vi hjelper deg med å finne gode løsninger til en fornuftig pris.

+47 35 90 01 00
post@elektro4.no

Send melding

Kontaktpersoner

Christian Grauer Moen
Avdelingsleder service
+47 960 15 701
christiangm@elektro4.no
Kai Thomassen
Saksbehandler service
+47 992 83 649
kai@elektro4.no
Espen Melby
Avdelingsleder IKT svakstrøm
+47 992 83 603
espen@elektro4.no
Magnus Fjellgaard Mæla
Saksbehandler service
+47 992 83 602
magnusfm@elektro4.no
Tove Eirin Dalene
Servicekoordinator
+47 35 91 38 55
tove@elektro4.no

Børre Aagesen
Prosjektleder
+47 992 83 616
borre@elektro4.no

Morten Tovslid
Driftssjef/Fagansvarlig leder
+47 992 83 625
morten@elektro4.no
Atle Sandvik Pedersen
Prosjektingeniør | Sterkstrøm
+47 992 83 644
atles@elektro4.no
Petter Høyer Halvorsen
Prosjektleder/Lærlingansvarlig
+47 992 83 650
petter@elektro4.no
Stian Romberg
Prosjektleder
+47 992 83 655
stianr@elektro4.no

Håvard Øvrom Riis
Prosjektingeniør | Elkraftteknikk
+47 992 83 665
haavard@elektro4.no
Stian Heidal Oredalen
Prosjektingeniør | Elkraftteknikk
+47 902 80 230
stian.oredalen@elektro4.no
Øystein Falch-Pedersen
Prosjektingeniør
+47 419 25 175
oysteinfp@elektro4.no

Christian Grauer Moen
Avdelingsleder service
+47 960 15 701
christiangm@elektro4.no

Espen Melby
Avdelingsleder IKT svakstrøm
+47 992 83 603
espen@elektro4.no
Christian Sneltvedt
Prosjektleder Service
+47 992 83 656
christian@elektro4.no
Harald Nordskog
Saksbehandler IKT svakstrøm
+47 992 83 604
harald@elektro4.no
Viggo Ness
Prosjektleder IKT svakstrøm
+47 992 83 663
viggo@elektro4.no
Trond Henriksen
Systemtekniker/ IT-ansvarlig
+47 992 83 608
trond@elektro4.no

Mona Christensen
Leder årskontrollavdelingen
+47 992 83 642
mona@elektro4.no

Anders Martinsen
Internkontroll elektro
+47 469 40 036
andersm@elektro4.no
Even Mogen
Internkontroll elektro
+47 992 83 632
even.mogen@elektro4.no
Marita Tveten Valhovd
Prosjektleder/HMS-ansvarlig/Elkontroll bolig
+47 995 42 321
marita@elektro4.no

Roger Bakken
Lager/Verktøyansvarlig
+47 992 83 646
roger@elektro4.no

Terje Sterner
Daglig leder
+47 992 83 611
terje@elektro4.no
André Gabrielsen
Økonomisjef
+47 414 53 663
andre@elektro4.no
Andreas V. Sterner
Markedssjef
+47 992 73 214
andreas@elektro4.no
Morten Tovslid
Driftssjef/Fagansvarlig leder
+47 992 83 625
morten@elektro4.no
Trond Henriksen
Systemtekniker/ IT-ansvarlig
+47 992 83 608
trond@elektro4.no
Janne Gaustad
Lønnsansvarlig
+47 35 91 38 64
janne@elektro4.no
Trine Ausland
Administrasjon
+47 35 90 01 00
trine@elektro4.no
Marita Tveten Valhovd
Prosjektleder/HMS-ansvarlig/Elkontroll bolig
+47 995 42 321
marita@elektro4.no

Edvard Nilsen
Daglig leder
Telefon: 33 48 09 05
Mobil: 482 88 165
edvard@teddyelektro.no
Knut-Einar Thune
Saksbehandler næring
Telefon: 33 48 09 05
Mobil: 406 17 766
knut-einar@teddyelektro.no

Espen Johannessen
Saksbehandler service
Telefon: 33 48 09 05
Mobil: 990 02 434
espen@teddyelektro.no

Søk blant Elektro4 sine sider